Nasi specjaliści

 

Agnieszka Zawadzka
Opiekun dzieci

..czyli żłobkowa ciocia Aga. Od ponad trzech lat związana z Klubem Malucha Parkowe Skrzaciki. Certyfikowany, doświadczony opiekun dzieci do lat 3. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez różnorodne szkolenia i webinaria. Chodzący wulkan energii, z ogromną pasją i uśmiechem stara się pokazywać świat swoim małym podopiecznym. Uwielbia zajęcia plastyczne i wszelkie zabawy ruchowe. Prywatnie miłośniczka kryminałów i górskich wędrówek.

Patrycja Czubaj
Nauczyciel Wspomagający

Ukończyła studia na Uniwersytecie Pedagogicznym z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, oligofrenopedagogiki oraz zaburzeń ze spektrum autyzmu (ASD). Nieustannie kształci się na różnego rodzaju kursach, m.in.: integracja sensoryczna, sensoplastyka oraz animator czasu wolnego. W przedszkolu jest nauczycielem wspomagającym w grupie 5 i 6 latków oraz prowadzi zajęcia indywidualne z zakresu oligofrenopedagogiki.

Dorota Witkowska
Logopeda / Hortiterapeuta

 Pedagog z wieloletnim doświadczeniem, logopeda, hortiterapeuta. Bardzo łatwo wchodzi w dobry kontakt zarówno z dorosłymi jak i – co najważniejsze – z dziećmi. Dużo się uśmiecha i ma pozytywny stosunek do życia – kiedy trzeba potrafi być też wymagająca. W wolnym czasie uwielbia czytanie książek – nie tylko tych naukowych, bardzo lubi pływać i spędzać czas przy dobrej muzyce. Zdobywa nowe kompetencje w hortiterapii przybliżając świat ogrodów dzieciom i Rodzicom. Prowadzi zajęcia z wczesnej nauki czytania u dzieci 3 letnich.

Izabela Dudek
Pedagog / Tyflopedagog

Pedagog nauczyciel, pedagog metody Montessori, tyflopedagog. Wspaniała Przyjaciółka Dzieci, rozumiejąca ich potrzeby, ale i wymagająca w stosunku do nich. Z pozytywną energią zaczyna każdy dzień. Nauczyciel informatyki, pasjonatka nauki programowania dla dzieci. 

Justyna Guguła
Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyła studia z zakresu wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Swoją ścieżkę edukacyjną kontynuuje na studiach magisterskich związanych z pedagogiką. Jest osobą otwartą na nowe doświadczenia i wyzwania. Poszerza swoją wiedzę na kursach, szkoleniach oraz poprzez czytanie książek pedagogiczno-psychologicznych. Poza pracą interesuje się podróżami oraz fotografią.

Sylwia Miętka 
 Pedagog

Absolwentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z terapią pedagogiczną. Animator czasu wolnego. Jej praca zawsze była związana ze światem dzieci. Wieloletnia wolontariuszka w rehabilitacyjnym szpitalu dziecięcym, korepetytorka oraz niania. Ucząc wykorzystuje różnorodne metody i techniki, a najchętniej te, dzięki którym dzieci wielozmysłowo poznają otaczający świat. Poza pracą interesuje się ogrodnictwem, zapalona florystka!

Katarzyna Prochownik

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego na Akademii Ignatianum w Krakowie oraz studia Nauki o Rodzinie na Uniwersytecie Papieskim im. Jana Pawła II w Krakowie. W wolnych chwilach czyta książki oraz uwielbia wycieczki rowerowe.

Anna Antosiewicz
 Opiekun dzieci

 Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej „Sukces” w Krakowie na kierunku Terapia Zajęciowa. Ponadto ukończyła kursy z zakresu pierwszej pomocy oraz animatora czasu wolnego. Praca z mały dziećmi wymaga dużo cierpliwości i zaangażowania, ale dla niej to czysta przyjemność! Stara się mieć jak najlepszy kontakt z dziećmi, do każdego podchodzi indywidualne i poświęca mu maksimum swojego czasu. W wolnym czasie czyta książki oraz trenuje piłkę nożną.

Martyna Czekajska 
 Psycholog

Ukończyła Psychologie Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuje się psychologią kliniczną oraz psychologią rozwoju dziecka. Ciągle dba o swój rozwój biorąc udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach oraz czytając naukowa literaturę. Jest osobą uśmiechniętą, otwartą, cierpliwą, mająca indywidualne podejście do każdego dziecka. W wolnym czasie uwielbia gotować, piec, chodzić                           po górach, a także grać w gry planszowe.

Maria Chudy
Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Ukończyła studia na kierunku Pedagogika Ogólna z Edukacją Polonistyczną oraz Studia Podyplomowe z Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach z Filią w Cieszynie. W  Fundacji pracuje 4 lata jako nauczyciel wychowania przedszkolnego, prowadzi również z dziećmi zajęcia artystyczne W pracy z dziećmi wykorzystuje swoje zdolności plastyczne, techniczne, manualne oraz aktorskie, wcielając się w różne role. W swojej pracy stosuje techniki teatralne i pantomimę. Przez cały czas rozwija  swój warsztat nauczycielski poprzez udział w kursach i szkoleniach. Interesuje się zwierzętami, szczególnie kotami, ciekawą literaturą, muzyką oraz robótkami ręcznymi. 

Monika Skrzyńska
 Nauczyciel Wspomagający

Ukończyła studia licencjackie z zakresu surdopedagogiki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Interesuje się muzyką, tańcem oraz wpływem Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne na psychoruchowy rozwój dzieci. W wolnej chwili czyta książki, poznaje tajniki arteterapii. Chętnie bierze udział w kursach i szkoleniach o tematyce animacji, terapii ręki oraz zabaw terapeutycznych. Ukończyła min. I stopień kursu Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne i szkolenie z zakresu TUS. Wiedzę w dziedzinie Pedagogiki specjalnej zgłębia na studiach magisterskich EiRUzNI. W przedszkolu pracuje na stanowisku nauczyciela wspomagającego, prowadzi zajęcia rewalidacji indywidualnej.

Karolina Słomka

Ukończyła studia psychologiczne magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym, a ponadto jest w trakcie podyplomowego uzyskiwania uprawnień pedagogicznych. Bardzo lubi dzieci, pracowała wcześniej między innymi jako niania. Dąży do nieustannego samorozwoju. Prywatnie lubi czytać, jeździć na rolkach oraz pływać 😉