Nasi specjaliści

 

Aleksandra Mazurek
Psycholog 

Ukończyła Uniwersytet SWPS we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł magistra Psychologii. Następnie, równolegle ukończyła roczne studia podyplomowe z Przygotowania Pedagogicznego oraz Mediacji. Cały czas korzysta z dziedzin nauki, szkoląc się, biorąc udział w warsztatach, konferencjach czy wykładach – podnosi w ten sposób swoją wiedzę i kwalifikację. Jej pasją jest komunikacja i praca z dziećmi. W swojej pracy zawodowej szczególnie skupia się na komunikacji dorosły-dziecko, dziecko-dziecko. W wolnym czasie lubi przeczytać dobrą książkę, pojechać na wycieczkę z najbliższymi. 

Sylwia Zając
Psycholog / Pedagog

Psycholog, pedagog, w trakcie uzyskania licencji terapeuty behawioralnego. Uśmiechnięta , cierpliwa i stale uzupełniająca wiedzę o dzieciach i ich potrzebach. W wolnym czasie stara się pogłębiać swoją wiedzę terapeutyczną. Równocześnie zajmuje się odtwórstwem historycznym XVII wieku. Interesuje się zwierzętami, chętnie kształci się w tym zakresie i poświęca pracy z nimi. 

Dorota Witkowska
Logopeda / Hortyterapeuta

 Pedagog z wieloletnim doświadczeniem, logopeda, hortyterapeuta. Bardzo łatwo wchodzi w dobry kontakt zarówno z dorosłymi jak i – co najważniejsze – z dziećmi. Dużo się uśmiecha i ma pozytywny stosunek do życia – kiedy trzeba potrafi być też wymagająca. W wolnym czasie uwielbia czytanie książek – nie tylko tych naukowych, bardzo lubi pływać i spędzać czas przy dobrej muzyce. Zdobywa nowe kompetencje w hortyterapii przybliżając świat ogrodów dzieciom i Rodzicom. Prowadzi zajęcia z wczesnej nauki czytania u dzieci 3 letnich.

Izabela Dudek
Pedagog / Tyflopedagog

Pedagog nauczyciel, pedagog metody Montessori, tyflopedagog. Wspaniała Przyjaciółka Dzieci, rozumiejąca ich potrzeby, ale i wymagająca w stosunku do nich. Z pozytywną energią zaczyna każdy dzień. Nauczyciel informatyki, pasjonatka nauki programowania dla dzieci. 

Fizjoterapeuta
w trakcie naboru