Klub Malucha działał w okresie od 15.05 2015 do 30.10.2020. Aktualnie funkcjonuje Opiekun Dzienny.

Opiekun dzienny w Skawinie (blisko Krakowa) może być pierwszym krokiem dla Maluchów w drodze do naszego Przedszkola „Parkowe Skrzaty”. Obie placówki są zlokalizowane w centrum pięknego miasta Skawina (woj. małopolskie).

O Opiekunie Dziennym

Opiekun Dzienny został utworzony z  wielką pasją i dobrym rozumieniem potrzeb maluszków. Znajduje się on w budynku razem z Przedszkolem „Parkowe Skrzaty” w centrum Skawiny, tuż obok Miejskiego Parku Skawińskiego. Organizujemy dzieciom zabawę zarówno w ogródku jak również zabieramy na dłuższe spacery, oczywiście zapewniając opieką przemiłych Opiekunek. Panie te są świetnie przygotowane do opieki nad najmłodszymi, z pasją i radością spędzają czas z Podopiecznymi. 

Maluszki wzbogacają swoje umiejętności poprzez obcowanie z innymi dziećmi, ale także podczas zajęć:

  • Kółku artystycznym
  • Kółku muzycznym
  • Kółku zajęć rytmizujących

Organizujemy spotkania rodzinne, spotkania z ciekawymi ludźmi oraz wycieczki, w przy ciepłej pogodzie – ogrodowe spotkania przy grillu.

Oferta

Opiekun Dzienny serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 20 tygodnia życia. 

Ofertę kierujemy także do dzieci z trudnościami rozwojowymi.

Godziny pracy: 8.00 – 16.00

Opiekun Dzienny to miejsce bezpiecznego, rozwojowego pobytu dzieci, którym zapewniamy twórcze spędzanie czasu:

  • opiekę specjalistów;
  • spacery i ruch na świeżym powietrzu;
  • zabawy ogólnorozwojowe.

Budynek, w którym mieści się Opiekun Dzienny  jest  wyposażony w ogródek, który jest miejscem wspaniałych zabaw naszych podopiecznych. Bardzo dbamy o radość naszych dzieci, ale także o ich brzuszki i spokojny sen.