Opinie naszych Rodziców

Nasz syn zaczął chodzić do Parkowych Skrzatów mając 2.5 latka. Martwiłam się, nie wiedziałam czy sie odnajdzie w nowym otoczeniu i czy będzie mu się podobało.Jednak szybko się przekonaliśmy, ze podjęliśmy dobrą decyzje. Po dwóch tygodniach adaptacji syn chodził do przedszkola z wielką chęcią. Świetnie dobrana kadra jak w biurze, tak i w przedszkolu. Każda Pani miła, uprzejma i życzliwa. Zawsze świetny kontakt. Po przedszkolu dziecko wraca pełne wrażeń, wybawione i radosne. Zauważyłam również wielkie postępy w mówieniu, ogólnie syn zaczął jeszcze szybciej się rozwijać, zrobił się bardziej odważny i komunikatywny. Jestem bardzo wdzięczna każdemu pracownikowi za troskę, życzliwość, podejście z humorem, szacunkiem do naszego dziecka. W tym miejscu każde dziecko jest traktowane jak indywidualność i osobistość co dla nas było bardzo ważne przy wyborze przedszkola. Dziękujemy i jeszcze wrócimy z młodszą siostrą Danielka:) 

Pozdrawiam serdecznie, mama Danielka 

Drodzy Nauczyciele, Pani Dyrektor i Pracownicy przedszkola, chciałabym Wam podziękować za trud i pracę, którą włożyliście nad kształceniem mojego Syna. Dziękuję za opiekę, wychowanie i nauczanie, za cierpliwość, wielką fantazję i kreatywność. Dziś Staś stał się normalnym dzieckiem.

 

Mój starszy syn uczęszczał do Klubu malucha Parkowe Skrzaciki w latach 2018-2019. Syn zawsze wracał uśmiechnięty i byłam pewna, że jest pod dobrą opieką. Mam nadzieję że młodszy syn również będzie miał okazję rozwijać się pod okiem tak troskliwych cioć.