Niepubliczne Przedszkole ”PARKOWE SKRZATY” to bajkowe miejsce, przeznaczone dla najmłodszych dzieci.
Mogą do niego uczęszczać dzieci w wieku od 2,5 roku życia.

Godziny otwarcia

Przedszkole działa od godziny 7.00 do 17.00. W tym czasie realizowane są zajęcia wychowania przedszkolnego, na których realizowana jest podstawa programowa wychowania przedszkolnego czyli tzw. zajęcia obowiązkowe jak i zajęcia rewalidacyjne dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, zajęcia specjalistyczne, zajęcia integracyjne i zajęcia świetlicowe.
Najmłodsze dzieci też mają język angielski.
Przedszkole działa cały rok. Czasami zajęcia odbywają się w formie dyżurowej w godzinach 7.00-17.00, co oznacza, że Rodzic nie ma obaw, że w czasie , jak będzie pracował, to nie będzie gdzie miał przyprowadzić swoje dziecko.
Szczegółowy kalendarz dni wolnych i dyżurów Przedszkola w dodatkowej zakładce.

Miejsce działania

Przedszkole działa w budynku piętrowym pod adresem ul. Zamkowej 14 w bardzo dobrych warunkach lokalowych. Na dole jest bawialnia i stołówka oraz zaplecze socjalne, biuro i toalety a na piętrze pomieszczenia na dodatkowe zajęcia. Dodatkowo budynek posiada duży ogród, wiec codziennie dzieci są na świeżym powietrzu, a czasami nawet kilka razy dziennie.
Przed budynkiem Przedszkola parking, gdzie bez problemów zaparkujesz, zaprowadzisz dziecko na zajęcia i spokojnie odjedziesz do swoich zajęć.

Zajrzyj, zobaczysz, jakie ładne to miejsce!