Kolorowy czerwiec w naszych placówkach

Kolejny wspaniały wiosenny okres przynosi naszym placówkom wiele radości i uśmiechu! Zaczynamy myśleć już o końcu roku szkolnego i o wakacjach, jednak po drodze czekają na naszych podopiecznych jeszcze rożne atrakcje. 

Czerwiec rozpoczniemy bardzo aktywnie bo z okazji Dnia Dziecka uczniowie jak i nasze przedszkolaki spędzą cały dzień na zajęciach sportowych i wspólnych zabawach. 

Nie możemy tutaj zapomnieć i nie wspomnieć również o tym, że po raz drugi po pandemii udało nam się zaplanować i zorganizować naszą tradycję jaką jest – V PIKNIK RODZINNY „Rodzina i Ja”. Spotkanie to jest zorganizowane ku chwale najważniejszej komórki w życiu każdego człowieka jaką jest RODZINA.  Już 16 czerwca 2023 r. będziemy wraz z Rodzicami, Dziećmi oraz Kadrą integrować się przy wspólnych zabawach w Parku Miejskim w Skawinie. Przygotowania do tego spotkania trwają już pełną parą. 

Trzeba podkreślić, że cały okres czerwcowy to szereg różnych przygotowań związanych m. in. z końcem roku, wycieczkami, piknikiem… Wszystko po to,  aby te ostatnie chwile w roku szkolnym – zanim jeszcze szkoła w lipcu będzie zamknięta i uda się na  zasłużony miesięczny odpoczynek – były wyjątkowe i kolorowe!

Skip to content