Pępek – co i jak?

Czy wiesz, dlaczego w pępek warto wlewać różne olejki?

Nasz pępek (Nabhi) jest niesamowitym darem, który dał nam nasz Stwórca. Według nauki pierwszą częścią powstałą po poczęciu jest pępek. Po utworzeniu jest przyczepiany do łożyska matki przez pępowinę.

Nasz pępek jest bez wątpienia niesamowitą rzeczą! Wszystkie nasze żyły są połączone z pępkiem, co czyni go centrum naszego ciała. Pępek to samo życie!

„Pechoti” znajduje się za pępkiem, który ma ponad 72 000 żył. Całkowita liczba naczyń krwionośnych, które mamy w naszym ciele, jest równa dwukrotności obwodu Ziemi.

Wiedziałem, że aby obniżyć temperaturę maluchom, mogę w pępek włożyć wacik z alkoholem, ale teraz wiemy, że z olejkiem jest jeszcze lepiej.

Nałożenie czystego olejku kadzidłowego na pępek leczy suchość oczu, słaby wzrok, trzustkę, spierzchnięte usta, utrzymuje twarz w blasku, zdrowsze włosy, na bóle kolan, dreszcze, letarg, bóle stawów i suchość skóry, problemy żołądkowo-jelitowe, alergie, bóle bóle głowy, pleców, mnogość dolegliwości i bólów.

Pępek – co i jak.

Nałóż olejek neem w pępek, aby pozbyć się zbuntowanych pryszczy i trądziku, migdałowy, aby uzyskać rozświetloną, promienną twarz. Natomiast olejek musztardowy na pępek, aby usunąć suche i spierzchnięte usta. Utrzyma również jelita w ruchu, zabijając szkodliwe bakterie. Naprawdę działa jako łagodny detoks.
Nałóż oliwę lub olej kokosowy, aby poprawić płodność.
Zmieszaj olejek kokosowy z sokiem z trawy, doskonale przewodzi składniki odżywcze i pobudza do działania. Dodaje energii i odżywia organizm.
Utrzymuj nasączoną alkoholem bawełnę w pępku, aby wyleczyć przeziębienie, grypę i katar. Kiedy dziecko ma ból brzucha, nakładamy kilka kropel bezpośrednio na pępek i przez kilka minut masujemy go wokół pępka, ból goi się. Olej działa i doskonale spełnia swoje zadanie.

Zbawienne działanie olejków.

Trzymaj wacik nasączony brandy (alkohol) w pępku, aby złagodzić bóle menstruacyjne i skurcze.
Olej sezamowy stosowany jest przy wszelkiego rodzaju bólach stawów. Znany jest również ze wzmacniania kości. W starożytności wielu rodziców stosowało takie środki dla swoich dzieci każdej nocy przed snem.
Użyj takiej samej ilości musztardy i olejku imbirowego na rozstrój żołądka, wzdęcia, nudności i problemy trawienne.
Stosowanie gorącego oleju poprawia ukrwienie układu nerwowego, a także wzmacnia układ odpornościowy. Leczy zaparcia i wzmacnia układ pokarmowy. Łagodzi bóle stawów.

Olejek tymiankowy działa przeciw-skurczowo, pomaga rozluźnić tętnice i żyły, obniżając ciśnienie krwi I stres serca. Może również pomóc wzmocnić mięśnie serca.

Jako środek moczopędny, olejek tymiankowy może pomóc organizmowi wyeliminować nadmiar wody, soli i toksyn z organizmu, pomagając przy wadze, ciśnieniu krwi, trawieniu i nie tylko.

Olejek tymiankowy ma działanie wykrztuśne, co oznacza, że ​​może pomóc usunąć śluz z dróg oddechowych i płuc. Olejek tymiankowy jest zatwierdzony przez niemiecką Komisję Europejską w leczeniu zapalenia oskrzeli, krztuśca i zapalenia górnych dróg oddechowych.

Ciąg dalszy zbawiennych właściwości.

Pamiętaj, że olejek tymiankowy jest silnym związkiem i nie należy go stosować bezpośrednio na skórę, ponieważ może powodować uczulenie i podrażnienia. Najpierw należy go rozcieńczyć olejem nośnikowym (takim jak oliwa z oliwek, olej kokosowy lub olej migdałowy)

W 100% czysto leczniczy olejek eteryczny jest tym, czego szukasz.

* NA BÓL KOLAN *

W noc przed snem umieść 3 krople oleju rycynowego w pępku i rozprowadź do połowy, delikatnie masując wokół pępka

Dla suchej skóry.

W noc przed snem nanieś 3 krople olejku musztardowego na pępek i delikatnie wmasuj wokół pępka.

DLACZEGO OLEJEK DO BRZUCHA?

Twój pępek ma zdolność wykrywania, które żyły wyschły lub działają tylko prawidłowo, a nakładając olej, nerwy otwierają się, a zatem następuje regeneracja i gojenie.

Uważaj, aby oleje były naturalne, a nie syntetyczne, w przeciwnym razie istnieje niebezpieczeństwo zatrucia.

Możesz trzymać małą buteleczkę z zakraplaczem z niezbędnym olejkiem obok łóżka i wlać kilka kropli do pępka przed pójściem spać.

Możesz użyć dowolnego olejku, o ile jest w 100% naturalny i Twoj organizm poinformuje Cię, czy potrzebujesz innego oleju. Niektóre oleje mogą powodować podrażnienia lub pieczenie.

💭Kieruj się logiką i rozumem, czy wolałbyś garść syntetycznych narkotyków, które mają wiele szkodliwych skutków dla organizmu, czy też 2/3 kropli 100% naturalnego oleju wlewa się do pępka w chwilach relaksu?

PS: Ten artykuł nie jest przeznaczony dla sceptyków z przestarzałymi przekonaniami i negatywnymi, utrwalonymi poglądami.

Autorka txt: Luna Agape

Tłumaczenie z rumuńskiego na polski i angielski: Anna Laura Kowalska via Ryszard Piotr

error: Content is protected !!
Skip to content